Wspaniały wypoczynek w Jastrzębiej Górze.

Będąc w Jastrzębiej Górze każdy turysta dostrzega, że ten niewielki kurort to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, położona na wysokim, klifowym urwisku, otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym. W tych niesamowitych okolicach rezerwuję zazwyczaj w bazie Jastrzębia Góra wygodne i eleganckie noclegi w hotelach bądź pensjonatach, ( jeśli chcecie to też korzystajcie z tej bazy). Tradycje kurortu wczasowego, jakim jest Jastrzębia Góra sięgają okresu międzywojennego ściągają do siebie turystów z całej Polski. Oferta kurortu to przede wszystkim: czysta morska woda, piaszczyste szerokie plaże, orzeźwiające powietrze przesycone dobroczynnym jodem. Zabierzcie ze sobą znajomych i przybywajcie nad morze:-).

Odpowiedzi: 3 do tego wpisu.

 1. Wiktor's Gravatar

  Autor: Wiktor dnia 23.06.12 o godz. 05:11

  A ja byłem w zimie i powiem wam, że to coś innego niż góry. Wszyscy w okresie zimowym jeżdżą w góry, ale naprawdę warto przejechać się nad Morze Bałtyckie i zobaczyć jak wygląda w tym okresie :)

 2. Jarek's Gravatar

  Autor: Jarek dnia 23.06.12 o godz. 05:11

  ja też byłam ale tylko w lecie.. hm Wiktor mówisz że zimą jest tak fajnie nad morzem? ciekawe ;>

 3. Dagmara's Gravatar

  Autor: Dagmara dnia 23.06.12 o godz. 05:11

  wszyscy moi znajomi zapowiadają wakacje w Jastrzębiej Górze, i też niektórzy polecali tą bazę na nocleg, chyba i ja się tam wybiorę. :P